Praca z Polski

Kierowca traktora

Stanowisko: kierowca traktora
poszukuje doświadczonych kierowców traktora

Od połowy czerwca poszukujemy 2 kierowców ciągników na około 7 tygodni

Oferujemy:
13.27 - 14.50 Euro brutto/ h + nadgodziny + weekendy + dodatek
Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 95 Euro tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 36.25 Euro)
Wymagania:
Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą

Masz doświadczenie w obsłudze traktora

Prosimy o kontakt z
Proszę o odpowiedź w języku angielskim
E-mail: info@worldflower.nl
Nasz adres:
Burg. Lovinkstraat 105
1764 GD Breezand

Studenci

Praca sezonowa w Holandii na około 6-7 tygodni !
Poszukujemy studentów do pracy przy cebulkach tulipanów.
Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu firmy oraz dobre wynagrodzenie.
Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:
możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
ubezpieczenie zdrowotne
praca od poniedziałku do soboty

Zakres obowiązków:
obieranie,

Wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziane)
Komunikatywna znajomość angielskiego (mile widziana)
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy